12.5.10

Tuunisin kiike

Kui sa tahad osta lastekiike, siis on sul kaks valikut: puiduvärvi ja pulkadega või siis plastist ja värviline (neoonroheline, neoonroosa, lilla või siis leidlikumal juhul kõik kolm värvi korraga). Käsi kohe kuidagi ei tõusnud andma 150-450 krooni selle plasttopsi või kaheksa puupulga eest.

Ostsin ühe kasutatud puukiige ning uued nöörid, sest muidu oleks meie laps lae all rippuma pidanud, värvisin kõik detailid valgeks ning valmis ta saigi!

Ega selle valge värvi abil mingit disainiimet ei sündinud, kuid vähemalt ei ole nüüd kirju kiik elutoa keskne pilgupüüdja. Väike kiigusõber värvidest suurt ei pea ning on õnnelik igal juhul.

3 kommentaari:

 1. Tere!
  Leidsin Su blogi oma sõbranna Krista blogist, kus Sa olid kommenteerinud :) Kuna blogimaailmas on nii palju Liinasid ja ma arvan juba kõiki "tundvat", siis ma tavaliselt enam Liina nimele ei klikka, aga õnneks seekord ikkagi tegin seda ja avastasin ühe nii ilusa blogi, et kohe uskumatu, et eesti keeles.
  Imetlen siiralt teie lahtisi käsi, sihikindlust ja suurepärast maitset! Mul tuli kohe selline teotahe nüüd peale et.... :) Aitäh jagamast!
  Eveli aka Krentu

  VastaKustuta
 2. Samad sõnad. Jõudsin ka täna Krista blogi kaudu siia. Lugemist jätkus pikemaks, tekkis ka kohe tahtmine millegi kallal nokitseda. Oleks vaid niipalju kunstiannet :) Väga vahva blogi.

  VastaKustuta