3.2.11

Ehitasime maja


Samal ajal, kui mina sain endale kõigest uue külmkapi, sai Karl endale terve maja! Ehk et tegime külmkapi pakendist Karlile mängumaja.

Kaunistasin seda kodus leiduvate vahenditega. Põrandale panin Karli toast üle jäänud vaibatüki ning kardinad tegin käekotivoodrist.

Karlile ja tema sõbrale Tormile pakkus majas kõige rohkem huvi kardinate toimimissüsteem. Kinnitasin need seinale takjakrõpsudega ning poiste põhimäng oligi kardinate seinalt rebimine ja tagasipanek.

Päeva lõpuks oli huvi uue maja vastu raugenud ning nagu ikka, sai lõpuks maja endale meie kodu kõige tähtsam nina ehk kass.

6 kommentaari:

 1. Äge! :). vannikastist saab ka suurepärase maja teha.

  Mul on paar küsimust teie liuguste kohta, kuna mul endal on ka plaanis ise vineerist liuguksed teha.
  Kirjutasite, et tegite need 21mm vineerist. Kas lihtsalt lõikasite õiges mõõdus tahvli vineerist välja või sai sinna miski tugevdusraam ka sisse tehtud? Mõned väidavad, et lihtsalt vineertahvel minna kõveraks. Ma seda väga ei usu, seepärast küsingi.
  Kust siinid ostetud on?
  Ette tänades,
  A

  VastaKustuta
 2. See vineer on nii paks ja tugev ning kolmekordse värvikihi all, nii et ta kindlasti kõveraks ei lähe ja tugevdust ei vaja. Kui me vineerid ostsime, siis lasime kohapeal õigesse mõõtu lõigata, sest kodus ilma spetsiaalsete vahenditeta on lõikamine palju raskem.

  Kõik siinid ja muu mööblifurnituuri oleme ostnud Tartust, Sõbra tänava mööblimajas asuvast furnituuripoest.

  VastaKustuta
 3. leidsin juba, et vineer on 21 mm. küsiks veel, et kust selle ostsite (ja mõõtu lasite lõigata).

  VastaKustuta
 4. vineeri müügikoht asub Ringtee tänaval, Turu tn poolt tulles kohe pärast kurvi paremale põrandapoe hoovis.

  VastaKustuta
 5. Said uue külmkapi?! Kas juba valentinipäeva kingitused jagatud?;))
  Mina näiteks sain jõuluks uue pesumasina...
  Kui vanad me olemegi???

  VastaKustuta
 6. oleks siis veel, et oleks kingiks saanud. ikka ise pidin oma sajalisi luhvtitama. eks see olegi meiesuguste vanamuttide rõõm, kui saab vahel harva endale midagi hinnalist lubada :P

  VastaKustuta