28.4.11

Karl sai endale uue voodi

Kuna Karl saab kohe aasta vanemaks, siis otsustasime talle tema 2. sünnipäevaks teha suurte laste voodi. Materjal oli meil olemas - kasutasime vannitoa ustest üle jäänud vineeri.

Voodiotste kumeruste joonistamiseks kasutas Oliver ülikooli juubelikruusi ning mingit fotoaparaadi ketast.

Kuna ma olin tellinud, et voodi peab olema võimalikult turvaline, siis tegi ta kõik otsad kumerad ning lihvis veel servad ka ära.

Minu panus voodi valmimisse oli märga- tavalt tagasi- hoidlikum ja sellegagi ei saanud ma korrektselt hakkama. Tellisin internetist madratsi ning juba järgmisel päeval oldi mul pakiga ukse taga. Kui ma tahtsin siis raha maksta, ütles mulle kuller, et tema tegeleb vaid transpordiga. Mingit arvet mulle aga ei saadetud, nii et pean nüüd mööda internetti taga otsima, kes mu raha tahaks.

Voodi kokkupanekut tuli Karl ise juhendama ning andis aga isale "krubi"-sid kätte.

Kui me voodi Karli tuppa tõstsime ning lina ja teki paika panime, ronis poiss kohe voodise, pani pea padja peale ning ütles, et tema jääb nüüd tuttu. Pidime teda tükk aega veenma, et magamaminekuks on veel suti vara.

Nii et tundub, et kink läks igati asja ette.

9 kommentaari:

 1. Täiesti super - nii voodi, kui ka kogu "voodinurk"!!! Ja küll on tore vaadata, et ei ole auto-voodi:) Ja seda maalingut seinal võikski jääda vaatama!
  Täitsa hämmastav ikka, kuidas teil õnnestub teha lapse tuba helge, stiilne, värviline aga ometi mitteüksraas kitšilik ega üleekspluateeritud sümboolikat kasutav.

  VastaKustuta
 2. Kuidas mulle meeldib, kui kokku on sattunud mees ja naine, kes oskavad ühisel rindel kodule loominguliselt läheneda! Nii ilus voodi ja kirjelduse järgi nii lihtne teha ka :) Jõudu teile sinna ilusasse Supilinna!
  Hedviga

  VastaKustuta
 3. mulle meeldib ka see, kuidas päike mängib seinapildiga, ja kõik kokku "kõlab" väga ilusasti:)
  kruusiga käänutatud voodi on originaalne ja vahva, see voodikate sobib ka sinna oivaliselt.

  VastaKustuta
 4. M a tellisn ka netist kord lapesle madratsi ja samuti keegi arvet ei saatnud, ei saatnud, ei saatnud. Lõpuks ma ikka küsiin viisakalt, kas nad tahaksid raha ka selle madratis eest?!!!

  VastaKustuta
 5. aitäh positiivse tagasiside eest! :) ma kirjutasin ka ise nendele madratsimüüjatele, et minu poolest võib see nii ka jääda, aga et äkki nad ise tahaks ikka raha saada? selle peale tuli lihtsalt järgmisel päeval mu kirjakasti arve, ilma igasuguste kommentaarideta.

  VastaKustuta
 6. Tere, Liina! Sul on nii armas blogi ja imearmas kodu. Jälgin ise ühte blogi ja arvasin, et see võiks Sullegi meeldida http://mali-mo.blogspot.com/

  VastaKustuta
 7. aitäh :) vaatan kohe järele.

  VastaKustuta
 8. Tere! Väga inspereeriv! Kust Teie ostsite vineeri? Kas see on mingi mööblivineer?

  VastaKustuta
 9. See on tavaline vineer ja saadaval igas ehituspoes :)

  VastaKustuta