7.8.14

Totaalne muutumine: tugitoolide eri!

Ilmselt on meie kõigi lapsepõlvekodus või siis vanaema juures olnud sellise moega tugitoolid. Eks minulgi, aga nooruses poleks ma küll kunagi osanud selle peale tulla, et oskan nendes veel ilu näha.

Tegelikult oli asi nii, et ma tahtsin osta.ee-st hoopis kahte diivanit, aga mõlemaga tulid kaasa ka tugitoolid. Ja kui nad mul juba olemas olid, oleks olnud lausa patt neid ära visata! Sain nõusse kaks oma sõbrannat, kes lubasid valmis tugitoolidele lahkesti oma kodu pakkuda ja asusingi ametisse.

Tool, hinnaga 10 senti
Esmalt oli vaja mööbel töökotta saada ning kui mu sõbrad neid risusid nägid, siis arvasid tõsimeeli, et nüüd olen ma lõplikult nupust nikastanud. Need toolid oleks ju mõistlik kohe prügimäele saata! Aga minul oli vaja vaid karkassi, nii et esialgne seisukord mind liigselt ei morjendanud.
Kui sind on alati huvitanud küsimus, mis on tugitooli sees, siis palun väga - seal on tavaliselt peidus üks vatitekk, millega on tooli pehmemaks tuunitud ning hulgaliselt vedruotsi, mille vastu ilmselt samuti tekk hästi aitab. 
Siin on kõrvuti vana ja uus vedrustus

Toolijalad, valmis tuunimiseks
Lihvitud toolijalad, mis ootavad lakikorda
Hakkab juba looma...
Loomulikult oleks tore uhkustada ja öelda, et ma kõik selle töö ise tegin, kuid tegelikult oli ametis hoopis Aivar Sohvameistrid OÜst.

Ja ta-daa! Valmis nad ongi! Ma poleks isegi lootnud, et need tugitoolid nii kenad ja mugavad välja tulevad! Kohe tuline kahju on neid ära anda. Nagu oma lapsed...
Püüa sa siis kodus vaid tugitoolidest pilti teha, kohe on "modell" platsis!

8 kommentaari:

 1. Super ägedad!
  Kui tohib küsida, millises hinnavahemikus Sohvameister OÜ sellist tööd teeb?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vabandust, Sohvameistrid OÜ. :)

   Kustuta
 2. Kuna toolid on täiesti algosadeks lahti võetud ning kõik on käsitöö, siis tuleks arvestada vähemalt 250 euroga. Oleneb muidugi ka sellest, kui kalli kanga valite. Aga ma arvan, et need toolid peavad veel aastakümneid vastu :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kas see on siis ühe tugitooli hind?

   Kustuta
  2. Jah, see hind on ühe tooli kohta.

   Kustuta
 3. Vau kui ilusad toonid oled valinud.

  VastaKustuta
 4. Kust oleks võimalik nii ilusaid kangaid leida?

  VastaKustuta
 5. Need on Nevotexi kollektsioonist ning mina ostsin Oot-oot (oot-oot.com) poiste käest, aga neid müüvad edasi ka teised.

  VastaKustuta