19.3.13

Pulmaeri: pulmakleit lapsele!

Paljude jaoks on kindlasti pulmade kõige tähtsam osa - kleit!! Enne veel, kui ma siin pulmaeris enda kleidini jõuan, näitan seda, mis sai meie kallile tütrekesele õmmeldud. Kleidi autor on Tartu moekunstnik Triin Isak. Olen olnud tema tänaseks kahjuks hingusele läinud moepoe pikaaegne klient.

Triin kujutas kohe ette, missugune mu kleit peaks olema. Mida ta aga ilmselt enam nii hästi ei mäletanud, oli see, kuivõrd nõudlik ma olen (sellest juba järgmises postituses).

Aga et siin on siis nüüd variatsioon minu pulmakleidi teemadel meie Teele seljas. Kimbu ja peakaunistuse õmblesin jääkidest ise juurde. Kuna lastel on selline paha komme ruttu riietest välja kasvada, siis tõmbasime ühel päeval voodilina seina äärde püsti ning Oliver tegi kümnekonna minutiga Teelest ja tema kostüümist mõned fotojäädvustused ajaloo tarbeks.

Pole midagi teha, tuleb tunnistada, et Teele seljas näeb mu pulmakleit parem välja, kui minu enda seljas. Nunnumeetri vastu ikka võitle.
Kleit

3 kommentaari:

  1. Nunnumeeter on tõesti põhjas. Nii äge pulmaline !

    VastaKustuta
  2. Issand-issand, kosmos tahab mulle vist mingi vihje saata, et viimastel päevadel mulle mu üheksakuiste kaksikpoiste kõrval kogu aeg igal pool eriti nunnudes riietes tüdrukbeebisid esitleb :D VÄGA ilus kleit ja veel armsam laps!

    VastaKustuta